Послуги з утримання будинків та прибудинкової території

CLOSE

МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ КИЇВ
Пропонує свої послуги співвласникам ОСББ

Для ОСББ

Керуюча компанія«Місто для людей Київ» пропонує наступні послуги об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ):

 • Утримання і ремонт багатоквартирних будинків
 • Підготовка електротехнічних звітів для житлових будівель
 • Бухгалтерське обслуговування
 • Стягнення дебіторської заборгованості
 • Збільшення теплоенергетичної ефективності
 • Обслуговування ліфтового обладнання
 • Організація роботи аварійної служби
 • Професійне прибирання будинку і прибудинкової території

Управління багатоквартирним житловим будинком включає в себе оцінку стану будинку фахівцями компанії, розробку і узгодження з жителями довгострокових планів по експлуатації будівлі, розробку планів найближчих робіт, ремонтів і реконструкцій.

Комплексне технічне обслуговування

Наша компанія здійснює технічний контроль стану конструкцій будівель, які знаходяться на обслуговуванні. Ми постійно стежимо за станом загальних конструктивних елементів будинку – фундаменту, стін, перекриттів, дахів, балконів і сходових клітин, елементів оздоблення фасаду.

Обслуговування інженерних систем

Ми обслуговуємо інженерні системи багатоквартирних житлових будинків – опалювальну, гарячого водопостачання, електропостачання, газопостачання, водовідведення та каналізації. Також ми надаємо послуги з технічного утримання ліфтового обладнання.

Аварійно-диспетчерське обслуговування

Наша аварійна служба працює 24/7 без вихідних. Ми в найкоротші терміни ліквідуємо і локалізуємо аварії в електричних, опалювальних, сантехнічних і стічних системах. Аварійна служба обслуговує як багатоквартирні житлові будинки, так і комерційні та адміністративні будівлі.

Санітарне утримання прибудинкової території

«Місто для людей Київ» надає послуги з санітарного утримання і благоустрою земельних ділянок, закріплених за багатоквартирними будинками.

Вивіз твердих побутових відходів

За бажанням мешканців будинку ми також подбаємо про своєчасне вивезення сміття.

Технічний нагляд

Технічний нагляд – комплекс різних заходів, мета яких – зробити процес проектних і ремонтно-будівельних робіт максимально керованим і прозорим.

Фахівці  компанії «Місто для людей Київ» надають допомогу в оптимізації витрат, термінів виконання ремонтних та будівельно-монтажних робіт, контролюють якість виконуваних робіт.

Послуги по стягненню дебіторської заборгованості

Компанія «Місто для людей Київ» проводить спектр заходів як досудового, так і післясудового стягнення заборгованості:

 • Поквартирний обхід боржників
 • Пропозиція боржникам схем погашення заборгованості
 • Роз’яснювальна робота з боржниками
 • Юридичний супровід виконавчих проваджень

У кінці кожного календарного року фахівці «Місто для людей Київ» звітують перед клієнтами про виконані роботи та використані кошти.

Цілодобовий call-центр

Колл-центр є важливим і значущим каналом обслуговування наших клієнтів. У компанії діють стандарти обслуговування, якими передбачено, що клієнт не повинен довго чекати допомоги, він повинен бути задоволений спілкуванням з оператором.

(044) 277 45 45

(067) 400 10 40

Режим роботи

Понеділок - П'ятниця: 9:00-18:00

Вихідний: Субота, Неділя

Дружність, увага, бажання допомогти і вміння ставити правильні питання – якості наших операторів, які спілкуються з клієнтами.

Оператори нададуть професійну підтримку і необхідну інформацію в цілодобовому режимі.

Всі зареєстровані звернення клієнтів оперативно передаються відповідальним профільним фахівцям.

null

224 000 +

клієнтів

null

50 +

автопарк

null

12 млн кв.м

керованої площі

null

2 500

працівників MDL

null

4 100

будинків

null

8

міст

Хто ми

«Micтo для людей» – сучасна компанія з управління об’єктами житлової нерухомості, що надає широкий спектр послуг в Україні.

Наша компанія розпочала свою діяльність більше 10 років тому назад в Кременчуці. За останні кілька років ми значно розширили свою присутність на ринку України. Наразі дочірні компанії працюють в Києві і ще 7-ми містах містах.

Компанія належить до групи MDL і холдингової компанії MDL House Service, JSC.

Як ми працюємо

У своїй роботі ми використовуємо європейські стандарти і підходи до надання послуг. У кожному з міст, в якому ми присутні, ми відкрили сучасні Центри обслуговування клієнтів, створили call-центри, а також забезпечили автомобілями та іншою технікою аварійно-диспетчерську службу для швидкого вирішення проблемних ситуацій.

Кожен клієнт – наша найбільша цінність. Саме тому ми приділяємо особливу увагу навчанню персоналу. Ми хочемо вивести якість обслуговування житлових будинків в Україні на європейський рівень і, як результат, задовольнити потреби людей, які довірили нам своє житло.