Послуги з утримання будинків та прибудинкової території

CLOSE

Дератизація

Дератизація - заходи із запобігання появи шкідників і процес боротьби з ними.
При виникненні такої проблеми потрібно зрозуміти її причини та знайти місця, через які гризуни могли потрапити у приміщення.

Профілактику проводять для зменшення ризику появи і розмноження тварин, які випадково потрапили до приміщення.

Знищення проводять, коли знають про зростання чисельності тварин, яка загрожує знищенням продуктів і комфортних умов проживання людей. У цьому випадку домагаються повного знищення, тому що тварини, що залишаться, можуть розвинути стійкість до препарату.

Так само має кілька видів:

Механічний – вплив за допомогою мишоловок і пасток.
Хімічний – використання спеціального отруйного прикорму, яким труяться гризуни.
Газовий – може застосовуватись для великих територій, таких як поля або в обмеженому просторі на територіях літаків, вагонах вантажних поїздів або кораблів.

Методи боротьби з гризунами

Будь-які шкідники заводяться в будинку, якщо в ньому створюються умови, які підходять для їх життя і розмноження. Наприклад, щури приходять у багатоквартирні будинки в основному з підвалів або з продуктових магазинів, розташованих на перших поверхах багатьох нових житлових комплексів. У випадку з супермаркетами цю проблему повинні вирішувати в першу чергу власники бізнесу, так як саме з їхньої вини навіть у новій будівлі можуть завестися гризуни.

Перші два поверхи будь-якої будівлі здатні забезпечити гризунів всім необхідним, вони не кинуться вгору по вентиляційних шахтах в квартири без вагомої на те причини. Кращим способом не пустити щурів до квартири у такому випадку буде запобігання їх фізичного потрапляння до неї. Перекрийте дрібними металевими сітками усі можливі лазівки, через які тварина може потрапити до вас додому. Проведення точкової дератизації в багатоквартирному будинку допоможе мінімізувати ймовірність появи гризунів на вашій території, проте ніяк не вплине на проблему в приміщеннях громадського користування.

Не варто недооцінювати тварин - практично кожна доросла особина, що здається великою, може пролізти навіть в невелику лазівку, а гострі зуби за лічені години здатні перетворити дуже вузьку щілину в просторий прохід, тому не нехтуйте навіть найдрібнішими отворами. Проведення точкової дератизації в багатоквартирному будинку допоможе мінімізувати ймовірність появи гризунів на вашій території, проте ніяк не вплине на проблему в приміщеннях громадського користування.

Дератизація підвалів багатоквартирних будинків

Іншим поширеним джерелом проблем зі щурами, нарівні з продуктовими супермаркетами і кафе на перших поверхах, - є підвали. У багатоповерхових новобудовах практично завжди є сміттєпроводи і збірні контейнери для кожного з них розміщуються на цокольних поверхах. Шахти і приміщення, де лежать пакети з відходами, повинні регулярно митися і оброблятися інсектицидами і знезаражуючими засобами. У разі виникнення подібної проблеми необхідно звертатися до нас на гарячу лінію.