Послуги з утримання будинків та прибудинкової території

CLOSE

Огляди житлового будинку

Огляди спільного майна багатоквартирного будинку можуть бути поточними, сезонними і позачерговими. Зазначені огляди загального майна оформляються актом огляду та є підставою для прийняття власниками приміщень або відповідальними особами рішення про відповідність або невідповідність перевіряємого загального майна вимогам чинного законодавства, вимогам забезпечення безпеки громадян, а також про заходи, необхідні для усунення виявлених дефектів (несправностей, пошкоджень).

Весняні огляди

Весняний загальний огляд проводять після танення снігу з метою виявлення з'явившихся у зимовий період пошкоджень елементів будівлі (споруди), систем інженерно-технічного забезпечення та елементів благоустрою прилеглої до будівлі (споруди) території. При цьому в ході зазначеного огляду планується уточнити обсяг робіт з поточного ремонту на літній період і з капітального ремонту - на майбутній рік.

Осінні огляди

Осінні огляди здійснюються після закінчення літніх робіт з поточного ремонту для перевірки готовності будівлі (споруди) до експлуатації в зимових умовах.

Позачергові огляди

Позачергові огляди проводять протягом доби після аварії, небезпечного природного явища, катастрофи, стихійного чи іншого лиха.