Послуги з утримання будинків та прибудинкової території

CLOSE

Вітаємо вас на сайті

МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ КИЇВ

«Micтo для людей» – компанія з управління об’єктами житлової нерухомості, яка надає широкий спектр послуг з обслуговування будинків і прибудинкових територій у 8 містах України. Ми працюємо в Києві, Запоріжжі, Маріуполі, Кременчуці, Енергодарі, Дніпрорудному, Рівному та Миколаєві.

Ми прагнемо створити абсолютно новий рівень обслуговування в сфері експлуатації житлової нерухомості. Ми впевнені, що завдяки цьому “Місто для людей” стала найбільшою компанією в секторі управління житловими об’єктами в дуже короткий термін.

Ми надаємо своєчасне технічне обслуговування і ремонт, і, при цьому, приділяємо особливу увагу якості виконаних робіт. Команда безперервно працює над підтримкою та поліпшенням стану будівель, підвищуючи рівень життя.

Цілодобовий call-центр

Ми хочемо, аби спілкування з нами приносило виключно позитивні емоції і ви швидко могли вирішити всі питання. Саме тому ми створили цілодобовий колл-центр, який є важливим і значущим каналом обслуговування наших клієнтів. Ми на зв’язку 24/7!

(044) 277 45 45

(067) 400 10 40

Режим роботи Центра обслуговування клієнтів

Понеділок - П'ятниця: 9:00-18:00

Вихідний: Субота, Неділя

Дружність, увага, бажання допомогти і вміння ставити правильні питання – якості наших операторів, які спілкуються з клієнтами.

Оператори нададуть професійну підтримку і необхідну інформацію в цілодобовому режимі.

Всі зареєстровані звернення клієнтів оперативно передаються відповідальним профільним фахівцям.

null

224 000 +

клієнтів

null

50 +

автопарк

null

4 100

будинків

null

12 млн кв.м

керованої площі

null

8

міст

null

2 500

працівників MDL

Хто ми

«Micтo для людей» – сучасна компанія з управління об’єктами житлової нерухомості, що надає широкий спектр послуг в Україні.

Наша компанія розпочала свою діяльність більше 10 років тому в Кременчуці. За останні кілька років ми значно розширили свою присутність на ринку України. Наразі дочірні компанії працюють в Києві і ще 7-ми містах містах.

Компанія належить до групи MDL і холдингової компанії MDL House Service, JSC.

Як ми працюємо

Ми прагнемо стати лідером ринку в сфері обслуговування і експлуатації нерухомості. З самого початку нашими основними пріоритетами стали високі стандарти обслуговування клієнтів і швидкий розвиток. Ми вважаємо, що саме завдяки цьому MDL стала найбільшою компанією в секторі управління об’єктами в такий короткий термін.

Ми збільшуємо нашу частку ринку за рахунок участі в тендерах на адміністрування житлових будинків по всій країні. Ми постійно налагоджуємо партнерські відносини з різними приватними і державними компаніями в Україні.