Послуги з утримання будинків та прибудинкової території

CLOSE

Прості поради щодо зменшення споживання енергії

Прості поради щодо зменшення споживання енергії

За останні кілька років комунальні тарифи значно зросли, і така тенденція триватиме. Згідно з проектом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), ціни на електроенергію знову підвищать майже на 16%. Ми хочемо, щоб наші клієнти проживали в комфортних умовах і платили менше, тому зібрали кілька простих, але ефективних рад по економію енергії і підвищення власної енергоефективності, які можуть стати в нагоді кожному.

Навряд чи багато хто замислюється про те, наскільки складною є система виробництва і постачання електроенергії. Однак, врешті-решт, електроенергія надходить в розподільний щит багатоквартирного будинку і саме тут починається зона впливу і відповідальності кожного. Електричні мережі багатоповерхівок належать їх співвласникам. За їх технічним станом стежить або ОСББ, або компанія, яка обслуговує будинок і прибудинкову територію. На жаль, у багатьох будинках внутрішньобудинкові електромережі в жахливому стані, оскільки їх не обслуговували десятиліттями.

Для багатьох будинків істотним джерелом економії витрат є освітлення під’їзду. Саме тому у всіх будинках, що знаходяться в управлінні нашої компанії, ми впроваджуємо енергозберігаючі технології. Для цього поступово проводиться установка енергозберігаючих світлодіодних LED-світильників, які дозволять знизити витрати на електроенергію на освітлення місць загального користування. Крім того, ці світильники є антивандальними – їх неможливо зняти без пошкодження, що допоможе забезпечити наявність якісного освітлення на кожному поверсі будівлі. У чому ж перевага таких світильників? Нові лампи економніше звичайних в 15 разів. Наприклад, якщо звичайна лампа споживає 60 Вт, то нова світлодіодна – лише 4 Вт. Установка світлодіодних світильників є інвестиційною програмою і в тариф не включена.

Отримати чисту грошову економію можна і в масштабах квартири. Кілька простих правил, які дозволять суттєво зменшити споживання електроенергії:
 виходячи з дому, вимикайте з розетки всі побутові прилади, а особливо ноутбуки, телефони та планшети після того, як вони зарядилися;
 не забувайте вчасно міняти і чистити фільтри пилососа, інакше він буде використовувати більше електроенергії;
 регулярно розморожувайте холодильник,
 завантажуйте пральну машину відповідно до інструкції: часткове або надмірне заповнення призводить до перевитрати енергії на 30%;
 замініть всі лампи розжарювання на енергозберігаючі.

«Ми почали масштабну програму по установці економічних світлодіодних світильників у під’їздах багатоквартирних будинків, адже саме споживання електроенергії, яка включає в себе освітлення місць загального користування, – істотна складова тарифу. LED-світильники дозволяють знизити енергоспоживання в кілька разів. Зекономлені кошти ми спрямуємо на виконання інших робіт, таких як проведення поточних ремонтів », – відмічають в прес-службі компанії.

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *