Послуги з утримання будинків та прибудинкової території

CLOSE

МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ КИЇВ
Пропонує свої послуги власникам квартир і нежитлових приміщень

Власникам

Керуюча компанія «Місто для людей Київ» має багаторічний досвід надання послуг з управління багатоквартирними будинками в Україні.

Управління багатоквартирним будинком

В тариф включені адміністративно-господарські витрати на управління багатоквартирним будинком, що включають в себе оплату праці, нарахування на оплату праці, витрати на послуги, пов’язані із здійсненням відповідними організаціями розрахунків за надані громадянам житлові та комунальні послуги, а також інші витрати.

Утримання загального майна багатоквартирного будинку

Дана послуга включає в себе технічні огляди; роботи і послуги за договорами з ресурсопостачаючими організаціями (замір опору ізоляції проводів, обслуговування об’єднаних диспетчерських систем та ін. роботи); аварійне обслуговування; підготовка будинків до сезонної експлуатації; дератизація, дезінсекція, обстеження аварійних квартир, технічне обслуговування вузлів обліку, прибирання сходових клітин та прибудинкової території; утримання та догляд за елементами озеленення, що знаходяться на земельній ділянці, яка входить до складу спільного майна; вивезення та утилізація твердих побутових відходів.

Поточний ремонт

Включає в себе косметичний ремонт сходових клітин, ремонт покрівлі, герметизацію стиків стінових панелей, сантехнічні, електротехнічні, столярно-теслярські роботи, інші види робіт.

Прибирання і санітарне очищення земельної ділянки

Прибирання і санітарно-гігієнічне очищення земельної ділянки, що входить до складу спільного майна, утримання та догляд елементів озеленення, що знаходяться на цій земельній ділянці, а також догляд за іншими об’єктами,  призначеними для обслуговування, експлуатації та благоустрою цього багатоквартирного будинку.

Ми надаємо також широкий спектр додаткових послуг з сантехнічного та електротехнічного обслуговування.

Комплексне технічне обслуговування

Наша компанія здійснює технічний контроль стану конструкцій будівель. Фахівці компанії регулярно обстежують стан загальних конструктивних елементів будинку – фундаменту, стін, перекриттів, дахів, балконів і сходових клітин, елементів оздоблення фасаду.

Обслуговування інженерних систем

Ми обслуговуємо інженерні системи багатоквартирних житлових будинків – опалювальну, гарячого водопостачання, електропостачання, газопостачання, водовідведення та каналізації. Також ми виконуємо технічне обслуговування ліфтового обладнання.

Аварійно-диспетчерське обслуговування

Аварійна служба «Місто для людей Київ» працює цілодобово у робочі, вихідні та святкові дні. Наші фахівці в найкоротші терміни ліквідують і локалізують аварії в електричних, опалювальних, сантехнічних і стічних системах. Аварійна служба обслуговує як багатоквартирні житлові будинки, так і комерційні та адміністративні будівлі.

Санітарне утримання прибудинкової території

«Місто для людей Київ» надає послуги з санітарного утримання та благоустрою прибудинкової території, закріпленої за багатоквартирними будинками.

За бажанням мешканців будинку ми на вигідних умовах організуємо послугу з вивезення сміття.

Технічний нагляд

Технічний нагляд – це комплекс різних заходів, мета яких – зробити процес проектних і ремонтно-будівельних робіт максимально керованим і прозорим.

Фахівці «Місто для людей Київ» надають допомогу в оптимізації витрат, термінів виконання ремонтних та будівельно-монтажних робіт, контролюють їх якість.

У кінці кожного календарного року ми звітуємо перед клієнтами про виконані роботи та використані кошти.

Цілодобовий call-центр

Ми прагнемо, аби спілкування з нами приносило виключно позитивні емоції і ви швидко могли вирішити усі питання. Саме тому ми створили цілодобовий колл-центр, який є важливим каналом обслуговування наших клієнтів. Ми на зв’язку 24/7!

(044) 277 45 45

(067) 400 10 40

Режим роботи

Понеділок - П'ятниця: 9:00-18:00

Вихідний: Субота, Неділя

Дружність, увага, бажання допомогти і вміння ставити правильні запитання – ось найважливіші професійні якості наших операторів, які спілкуються з клієнтами.

Вони цілодобово надають професійну підтримку і необхідну інформацію.

Всі зареєстровані звернення клієнтів оперативно передаються відповідальним профільним фахівцям.

null

224 000 +

клієнтів

null

50 +

автопарк

null

12 млн кв.м

керованої площі

null

2 500

працівників MDL

null

4 100

будинків

null

8

міст

Хто ми

«Micтo для людей» – сучасна компанія з управління об’єктами житлової нерухомості, що надає широкий спектр послуг в Україні.

«Місто для людей» почала свою діяльність більше 10 років тому назад в Кременчуці. За останні кілька років ми значно розширили свою присутність на ринку України. Наразі дочірні компанії працюють в Києві і ще 7-ми містах містах.

Компанія належить до групи MDL та холдингової компанії MDL Houseservice, JSC.

Як ми працюємо

Ми прагнемо створити абсолютно новий рівень обслуговування в сфері експлуатації житлової нерухомості. Ми впевнені, що завдяки цьому MDL стала найбільшою компанією в секторі управління житловими об’єктами в такий короткий термін.

Ми надаємо своєчасне технічне обслуговування і ремонт, і, при цьому, приділяємо особливу увагу якості виконаних робіт. Команда безперервно працює над підтримкою та поліпшенням стану будинків, підвищуючи рівень життя.