Послуги з утримання будинків та прибудинкової території

CLOSE

МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ КИЇВ
Пропонує свої послуги забудовникам

Забудовникам

Керуюча компанія «Місто для людей Київ» має багаторічний досвід надання послуг з управління багатоквартирними будинками в Україні.

Консалтинг у сфері управління багатоквартирним будинком

У тариф входять адміністративно-господарські витрати на управління багатоквартирним будинком, що включають в себе оплату праці, нарахування на оплату праці, витрати на послуги, пов’язані із здійсненням відповідними організаціями розрахунків за надані громадянам житлові та комунальні послуги, а також інші витрати.

Укладання договорів з постачальниками на забезпечення об'єкта комунальними ресурсами

  • Гарячим водопостачанням
  • Опаленням
  • Електроенергією
  • Холодним водопостачанням і водовідведенням
  • Газопостачанням
Укладання договорів з власниками об'єкта з утримання і технічного обслуговування загального майна та надання комунальних послуг.
Проведення різноманітних заходів, свят, толок.
Реклама забудовника на щомісячних квитанціях на оплату житлово-комунальных послуг.
Цілодобовий call-центр

Колл-центр є важливим і значущим каналом обслуговування наших клієнтів. У компанії діють стандарти обслуговування, якими передбачено, що клієнт не повинен довго чекати допомоги, він повинен бути задоволений спілкуванням з оператором.

(044) 277 45 45

(067) 400 10 40

Режим роботи

Понеділок - П'ятниця: 9:00-18:00

Вихідний: Субота, Неділя

Дружність, увага, бажання допомогти і вміння ставити правильні питання – якості наших операторів, які спілкуються з клієнтами.

Оператори нададуть професійну підтримку і необхідну інформацію в цілодобовому режимі.

Всі зареєстровані звернення клієнтів оперативно передаються відповідальним профільним фахівцям.

null

224 000 +

клієнтів

null

50 +

автопарк

null

8

міст

null

12 млн кв.м

керованої площі

null

4 100

будинків

null

2 500

працівників MDL

Хто ми

«Micтo для людей» – сучасна компанія з управління об’єктами житлової нерухомості, що надає широкий спектр послуг в Україні.

Наша компанія розпочала свою діяльність більше 10 років тому назад в Кременчуці. За останні кілька років ми значно розширили свою присутність на ринку України. В даний час дочірні компанії працюють в Києві і ще 7-ми містах містах.

Компанія належить до групи MDL і холдингової компанії MDL Houseservice, JSC.

Як ми працюємо

У своїй роботі ми використовуємо європейські стандарти і підходи до надання послуг. У кожному з міст, в якому ми присутні, ми відкрили сучасні Центри обслуговування клієнтів, створили call-центри, а також забезпечили автомобілями та іншою технікою аварійно-диспетчерську службу для швидкого вирішення проблемних ситуацій.

Кожен клієнт – наша найбільша цінність. Саме тому ми приділяємо особливу увагу навчанню персоналу. Ми хочемо вивести якість обслуговування житлових будинків в Україні на європейський рівень і, як результат, задовольнити потреби людей, які довірили нам своє житло.